Відбулось чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам

Дата: 11.12.2018 12:49

Під керівництвом голови Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановского відбулось чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На засіданні розглянуто 18 заяв щодо надання матеріальної допомоги громадянам.

Головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та звернень громадян апарату адміністрації О.В.Лакоснік повідомила, що відповідно до помісячного плану асигнувань фонду бюджету на 2018 рік на виділення матеріальної допомоги (відповідно до районної програми) на лікування станом на 11.12.2018 виділено 11700 грн..

Під час розгляду звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я, та актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників.

В ході роботи комісії присутні ознайомилися із змістом звернень кожного заявника. Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія прийняла відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги мешканцям району.