ЦНАП інформує

Дата: 01.07.2019 16:28

Фото без описуЗа перше півріччя 2019  року працівниками ЦНАПу прийнято та оформлено  5223 звернення від громадян на отримання адміністративних послуг, з них:

1) 4661 адміністративних послуг  відділу в Яготинському районі ГУ Держгеокадастру в Київській області.(надання витягу з Державного земельного кадастру; надання довідки  з Державного земельного кадастру; державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з ДЗК; видача витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку  земельної ділянки; видача довідки  з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель; внесення змін про земельну ділянку до ДЗК; видача відомостей із землеустрою у формі викопіювання з кадастрової карти, висновок про погодження проекту землеустрою).

2) 8 адміністративних послуг  ГТУ юстиції в Київській обл.:

3) 327 адміністративних послуг на державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень:

4) адміністративних  послуг на ведення бізнесу – 227.

До районного бюджету за надані адміністративні послуги  надійшло 102680,12 грн, а саме:

- державна реєстрація нерухомого майна -37110грн.,

- державна реєстрація бізнесу- 8480грн.,

- земельні послуги -57090,12грн.