УВАГА! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

Дата: 02.07.2019 16:31

Фото без опису25 червня 2019 року о 10:55 до оперативно-диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення від гр. Д. про знахідку схожу на вибухонебезпечний предмет з часів Другої Світової війни в м. Яготині поблизу вул. Київська. Прибувши на місце події, рятувальники ідентифікували знахідку, як артилерійський снаряд часів Другої Світової війни. Було виставлено охорону даної знахідки. Для знешкодження прибула піротехнічна група ДСНС України у Київській області. Протягом декількох годин піротехніки проводили очистку та перевірку місцевості поблизу знахідки, провели вилучення небезпечного предмета та знешкодили його.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ та МІСТА!

На території району продовжують мати місце випадки виявлення вибухонебезпечних предметів - боєприпасів часів Другої Світової війни, а та­кож сучасних засобів ураження, що випадково стали доступними в результаті злочинної халатності осіб, які відповідають за їх збереження.

Знайдені боєприпаси (або предмети, що схожі на них) повинні бути знешкоджені тільки спеціалістами.

Про знахідку вибухонебезпечного предмету необхідно терміново повідомити місцеві органи державної влади (сільради, райвійськкомати, відділення поліції, сектор з питань цивільного захисту).

Ваші дії після виявлення вибухонебезпечного предмету:

• Зупинити будь-які роботи в районі небезпечного місця.  Ні в якому разі не чіпайте підозрілий предмет.
  • Організуйте охорону небезпечного місця.
  • Не допускайте сторонніх осіб до небезпечного предмету, доки не прибули спеціалісти.

ВИКОНАННЯ  ЦИХ  ПОЛОЖЕНЬ  ЗБЕРЕЖУТЬ  ВАМ  І  ОТОЧУЮЧИМ  ЗДОРОВ'Я  ТА  ЖИТТЯ!

Т.в.о. начальника Яготинського районного сектору

ГУ ДСНС України у  Київській області

капітан служби цивільного захисту                                   Ю.Ю.Чорноштан