17 Липня, 2019 р., 11:39
16 липня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Гончара В. М.  відбулося чергове засідання штабу з підготовки до опалювального сезону 2019 – 2020 років.
16 Липня, 2019 р., 15:10
16 липня 2019 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з вихованцями  Яготинського ДНЗ № 2 «Дюймовочка» м. Яготин.
16 Липня, 2019 р., 07:20
В період з 12 по 15 липня 2019 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено позапланові перевірки протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту закладів освіти в яких будуть розміщуватися виборчі дільниці. В ході, якої проводилась перевірка електрогосподарства, шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення, внутрішнього та зовнішнього водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність закладів освіти. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.
16 Липня, 2019 р., 07:17
З метою відродження національних традицій України, укріплення патріотизму та розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, які вважають своєю батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на території України,  27 липня 2019 року з 12:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна».
15 Липня, 2019 р., 12:41
Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн. до 1564,00 грн. В зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України буде проведений черговий перерахунок пенсій.
15 Липня, 2019 р., 12:31
Відповідно  до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 управлінням заключено 40 двох та тристоронніх договорів  на забезпечення вказаних категорій громадян технічними та іншими засобами реабілітації, протезами, чохлами, протезами молочної залози, колясками, ліжками, ходунками, кріслами з сан оснащенням, палицями, милицями та ін../   В 2019 році для забезпечення технічними засобами реабілітації виділено 779301 грн.  Видано 234 засоби  реабілітації на загальну суму 588571 грн.  Також виплачено компенсацію за самостійно   придбаний засіб для спілкування та обміну інформацією /мобільний телефон/ дитині з інвалідністю на суму 3252 грн.
15 Липня, 2019 р., 11:27
15 липня   заступник голови Яготинської райдержадміністрації Володимир Гончар  провів апаратну нараду за участю виконувача обов’язків  голови Яготинської районної ради В.А. Потельчака, виконувача обов’язків керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Орел,  начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій району, районних ЗМІ.
15 Липня, 2019 р., 09:58
Ветерани – воїни, українські захисники, приклад незламності, люди з підвищеним рівнем відповідальності та загостреним почуттям справедливості. Ці люди захищали країну на фронті, аби зберегти її для нащадків, аби молоде покоління мало свою державу, сильну, квітучу, незалежну. Коли ворог прийшов зі зброєю в руках на нашу землю в 2014-ому році, вони стали йому на заваді, часто жертвуючи власним здоров’ям на навіть життям.