Відбулась робоча нарада при голові Яготинської районної державної адміністрації

Дата: 02.07.2019 16:23

Фото без описуСьогодні, 02 липня 2019 року під керівництвом голови Яготинської районної державної адміністрації Шмигановського Василя Степановича відбулась робоча нарада .

В нараді взяли участь: Гончар Володимир Миколайович – заступник голови адміністрації, Колозіна Галина Олексіївна – начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства адміністрації, Барсук Ольга Іванівна - начальник управління фінансів адміністрації, Дорошенко Тетяна Василівна - виконувач обов’язків начальника управління економічного, агропромислового розвитку, торгівлі та інвестицій адміністрації, Форостяний Олег Степанович - директор КПТМ «Яготинтепломережа» Яготинської районної ради.

В рамках наради присутні проаналізували показники діяльності КПТМ «Яготинтепломережа» та розглянули питання збиткового результату при теплопостачанні побутовим споживачам.