22 Жовтня, 2018 р., 10:04
19 жовтня 2018 року на базі Яготинської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів провідними фахівцями Яготинської районної філії КОЦЗ Гончар Н.М. та Просяник В.М. було проведено два інтерактивних уроки на тему: «Формула вибору професії.
22 Жовтня, 2018 р., 07:57
Восени, вже котрий рік поспіль, відбувається традиційний турнір з футболу «Кубок «Колоса» в якому беруть участь сільські футбольні команди Яготинського району. Цьогорічний турнір присвячений Дню Захисника України і є офіційним завершенням футбольного сезону 2018 року для сільських команд.
19 Жовтня, 2018 р., 20:49
Шановні працівники харчової промисловості! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом. Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки, а ви, її працівники, виконуєте важливу місію - забезпечуєте населення продуктами харчування, піклуєтесь про стан здоров'я і добробут громадян.
19 Жовтня, 2018 р., 20:30
За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни внесені Кабінетом Міністрів України в Постанову №329.
19 Жовтня, 2018 р., 20:28
Багато хто пам’ятає той час, коли Україна переживала кризові 90-ті. Стрімка інфляція, затримки з виплатою заробітної плати, високий рівень безробіття, потім перше різке знецінення української гривні – долар тоді зріс з 3-х до 5-ти гривень.
19 Жовтня, 2018 р., 14:09
19 жовтня  інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планову перевірки Жоравської та Сулимівської сільської ради.
19 Жовтня, 2018 р., 13:59
   19 жовтня 2018 року на базі товариства з додатковою відповідальністю “Яготинський маслозавод” відбулось засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за підсумками роботи протягом 9 місяців поточного року під головуванням начальника головного управління Василя Фатхутдінова.
19 Жовтня, 2018 р., 12:16
30 тисяч родин по всій країні вже отримали «Пакунок малюка». Урядову ініціативу для  підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня.  «Пакунок» - це додаткова допомога від держави батькам новонароджених, в якому є найнеобхідніші для малюка речі. Пакунок отримує кожна родина, в якій народжується дитина.
19 Жовтня, 2018 р., 11:49
В Яготинській районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.
19 Жовтня, 2018 р., 11:17
19 жовтня 2018 року на виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 111, та з метою проведення інформаційної кампанії з питань протидії торгівлі людьми за участю служби у справах дітей та сім’ї, відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації, для учнів 10-11 класів Яготинського НВК № 3  проведені інформаційно-просвітницькі заходи.