11 Жовтня, 2018 р., 16:01
11 жовтня 2018 року на базі Яготинського НВК «СШ-ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» відбувся семінар практикум для вчителів 1 класів та членів школи передового педагогічного досвіду  з теми ««Інтеграція навчально-пізнавальної діяльності для розвитку наскрізних умінь».
11 Жовтня, 2018 р., 15:19
11 жовтня 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Капустинці Яготинського району.
11 Жовтня, 2018 р., 14:22
Серед інтелектуальних ігор шашкам належить одне з провідних  місць. Ця захоплива гра служить не лише для розваги, але й для розвитку логічного мислення, кмітливості. Завдяки їй розвивається просторова уява і пам’ять. Дитина, яка навчається цій грі, стає більш зібраною, звикає самостійно мислити та приймати рішення.
11 Жовтня, 2018 р., 14:18
10  жовтня 2018 року на базі Яготинського НВК  «СШ-ЗОШ  I-IIIст.№ 3» методистом районного методичного кабінету  відділу освіти Мрачик Н.А. проведено семінар-практикум для шкільних бібліотекарів   з теми: «Креативні методи співпраці шкільного бібліотекаря та вчителів як засіб розвитку громадянської компетентності учнів».
10 Жовтня, 2018 р., 17:04
10 жовтня о 09:09 до оперативно-рятувальної служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання в с. Червонепо вул. Шевченка.
10 Жовтня, 2018 р., 16:58
Голова адміністрації В.С. Шмигановський провів нараду щодо впровадження медичної реформи в Яготинському районі. В нараді взяли участь головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» І.І. Сахно, голова комісії з реорганізації Яготинської центральної районної лікарні В.С. Нескорожений.
10 Жовтня, 2018 р., 16:52
З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян» та метою забезпечення постійного зв’язку між органом виконавчої влади і громадянами, реалізації конституційного права громадян на особисте звернення голова районної державної адміністрації В.С.Шмигановський постійно проводить особисті прийоми.
10 Жовтня, 2018 р., 16:15
Уряд пропонує направити на заходи безпеки руху частину коштів від штрафів за перевищення швидкості
10 Жовтня, 2018 р., 15:08
09  жовтня 2018 року  начальником служби у справах дітей та сім’ї Балим М.В., головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Шульгою Н.С. було взято участь в семінарі відділу освіти адміністрації та проведено роботу із заступниками з виховної роботи директорів шкіл району  щодо підвищення їх компетенції з питання попередження насильства в сім’ї та розгляду звернень щодо жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення.
10 Жовтня, 2018 р., 12:01
09 жовтня о 23:00 до оперативно-диспетчерської служби м. Яготина надійшло повідомлення про те, що на автодорозі м. Яготин - смт. Згурівка поблизу с. Розумівка сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автобуса «СЕТРА» .