Засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за підсумками роботи протягом 9 місяців 2018 року

Дата: 19.10.2018 13:59
Кількість переглядів: 581

   Фото без опису19 жовтня 2018 року на базі товариства з додатковою відповідальністю “Яготинський маслозавод” відбулось засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за підсумками роботи протягом 9 місяців поточного року під головуванням начальника головного управління Василя Фатхутдінова.

        Участь в нараді взяли заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер, депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Наталія Бігарі, директор департаменту соціального захисту населення  Київської обласної  державної адміністрації Ігор Мещан, перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Київській області Владислав Андрієнко, голова Київської обласної  організації ветеранів України Микола Томашов, голова Яготинської райдержадміністрації Василь Шмигановський, Яготинський міський голова Наталія Дзюба, генеральний директор товариства з додатковою відповідальністю “Яготинський маслозавод” Олександр Сіренко, голова ревізійної комісії ТОВ «Сільськогосподарське підприємство ім. А. Г. Кравченка» Володимир Семеняка, керівники структурних підрозділів головного управління та голови комісій з припинення підпорядкованих управлінь Пенсійного фонду України Київської області.

     «Яготинський маслозавод» є одним із найбільших національних виробників молочної продукції. Кількість працівників на заводі становить майже 800 осіб. На сьогодні маслозавод випускає 36 видів молочної продукції. З метою поліпшення якості продукції на заводі встановлено сучасне високотехнологічне обладнання закритого циклу від світових виробників, яке виключає безпосереднє втручання людини у виробничий процес, починаючи від забору сировини і закінчуючи фасуванням готової продукції. Це гарантує безпеку і якість продукту. З моменту заснування підприємства продукція Яготинського маслозаводу високо оцінюється на загальнодержавному рівні, має багато нагород і дипломів. Середня заробітна плата працівників – понад 10 тисяч гривень, щомісячна сплата єдиного соціального внеску становить понад 1,7 мільйона гривень.

      Захід розпочався із ознайомлення з новим пунктом обслуговування громадян, в якому жителі Яготинського району тепер зможуть отримати якісні консультації з питань пенсійного забезпечення в комфортних та сучасних умовах.

      На початку засідання колегії Василь Фатхутдінов проінформував присутніх про виконання головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області основних пріоритетів діяльності Фонду протягом 9 місяців 2018 року. Перш за все було наголошено, що основне завдання Фонду – своєчасне призначення, перерахунки та виплата пенсій – в області виконане.

       Загальні видатки на виплату пенсій та допомог за 9 місяців 2018 року склали майже 13 мільярдів гривень, що на 29 % більше, ніж минулого року. Понад 44 мільйони гривень було спрямовано на оплату послуг національного оператора поштового зв’язку з виплати та доставки пенсій та грошової допомоги.

       Власних коштів до бюджету надійшло понад 5 мільярдів гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року власні доходи зросли на 35 %, що пов’язано із зростанням темпів росту фонду оплати праці, розміру мінімальної заробітної плати, легалізацією заробітної плати.

      Відповідно до порядку денного, розглядались питання поліпшення якості обслуговування громадян, погашення заборгованості по платежах до Фонду, легалізації заробітної плати, впровадження в області електронного пенсійного посвідчення.

      До слова було запрошено заступника голови Київської облдержадміністрації В’ячеслава Кучера, який звернув увагу на важливість розвитку соціальних послуг в області. Також окремо зупинився на питанні своєчасної виплати пенсій, що в пергу чергу пов’язано зі своєчасністю та повнотою перерахування єдиного соціального внеску і обов’язкових платежів до Пенсійного фонду.

       В результаті засідання напрацьовано проект рішення колегії, метою якого є організація роботи з провадження політики держави щодо своєчасної виплати пенсій, легалізації заробітної плати, наближення послуг до громадян, відкритої та прозорої діяльності органів Фонду.

       По завершенню заходу Василь Гайнулович окреслив ряд основних завдань, що стоять перед Фондом, зокрема: своєчасне нарахування та виплата пенсій громадянам, реорганізація органів Пенсійного фонду у Київській області; легалізація заробітної плати, що в свою чергу призведе до погашення боргів до Фонду; інвентаризація пенсійних справ в найкоротші терміни.

За інформацією веб- сайту Головного управління

Пенсійного фонду України в Київській області« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування