Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників харчової промисловості

Дата: 19.10.2018 20:49

Фото без описуШановні працівники харчової промисловості! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом.
Харчова промисловість - одна з основних галузей економіки, а ви, її працівники, виконуєте важливу місію - забезпечуєте населення продуктами харчування, піклуєтесь про стан здоров'я і добробут громадян.

Впевнений, що завдяки творчому пошуку, освоєнню нових технологій, передових методів господарювання, а передусім – невтомній праці харчовиків, позитивні тенденції у виробництві продовольчих товарів будуть розвиватися і сприятимуть забезпеченню мешканців якісними і доступними продуктами.

З почуттям великої вдячності за невтомну працю, зичу Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, впевненості у майбутньому. Нехай втілюються у життя всі ваші задуми на радість вашим родинам, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту усього українського народу. Вірю, що своєю сумлінною і самовідданою працею ви й надалі вноситимете вагомий вклад у розвиток промислового потенціалу нашої держави.

голова райдержадміністрації  В.С.Шмигановський