23 Жовтня, 2018 р., 16:42
23 жовтня 2018 року Яготинським районним сектором спільно з 28-ДПРЧ м. Яготин в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено екскурсію учням Жоравського НВК в 28-ДПРЧ м. Яготин.
23 Жовтня, 2018 р., 15:13
Кожна людина стикалася з проблемою "пошуку себе". Який вибір найбільш раціональний? Що робити, якщо ви зрозуміли що ваша робота - це не та справа, якою ви хотіли б займатися?
23 Жовтня, 2018 р., 15:05
Для забезпечення сталого функціонування району в осінньо-зимовий період під керівництвом першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко відбулась розширена нарада за участі міського голови Н.М.Дзюби, голів виконавчих комітетів сільських рад та керівників підприємств, установ, організацій.
22 Жовтня, 2018 р., 16:44
Під керівництвом голови районної державної адміністрації В.С.Шмигановського, 22 жовтня 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко, заступника голови райдержадміністрації В.М.Гончара, керівника апарату райдержадміністрації В.Б.Шишко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району.
22 Жовтня, 2018 р., 15:51
Низький розмір заробітних плат і пенсій та значне підвищення тарифів протягом останніх років призвело до розширення кола учасників програми житлових субсидій.
22 Жовтня, 2018 р., 15:42
19 жовтня 2018 року на базі стадіону цукрозаводу «Кристал» відбулися змагання із футболу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти м. Яготина.
22 Жовтня, 2018 р., 15:36
18 жовтня на базі стадіону "Кристал" районним методичним кабінетом відділу освіти організовано проведення районних змагань збірних футбольних команд закладів загальної середньої освіти Яготинського району.
22 Жовтня, 2018 р., 15:02
Якщо Верховна Рада вчасно не ухвалить бюджет на наступний рік, соціальні стандарти і подальше проведення найважливіших реформ буде заморожене
22 Жовтня, 2018 р., 14:53
Дніпропетровщина серед лідерів з впровадження реформи сільської медицини, - Геннадій Зубко
22 Жовтня, 2018 р., 14:50
Нещодавно Верховна Рада України ухвалила ініційований Міністерством юстиції законопроект, який передбачає введення комплексу заходів для протидії булінгу – агресивного ставлення до інших, передусім підлітків шкільного віку.