26 Жовтня, 2018 р., 13:14
Вшанувати героїчний подвиг і жертовність Українського народу у Другій світовій війні прийшли голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветерани війни, військовослужбовці, громадські організації, представники трудових колективів, учнівської молоді, громадськості.
26 Жовтня, 2018 р., 12:02
14 листопада 2018 року заплановано проведення "Бізнес- туру" для роботодавців Київщини.В ході проведення роботодавці будуть мати змогу ознайомитися з навчальними програмами та практичною базою Рівненського центру професійно- технічної освіти державної служби зайнятості.
26 Жовтня, 2018 р., 10:50
25 жовтня 2018 року в приміщенні Яготинського районного будинку культури відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд "Обери майбутнє".
25 Жовтня, 2018 р., 16:50
25 жовтня 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації  проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Кулябівка Яготинського району.
25 Жовтня, 2018 р., 15:13
25 жовтня 2018 році  у великому залі адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації В.С.Шмигановського відбулась розширена нарада за участі спеціалістів управління агропромислового розвитку адміністрації, керівників сільськогосподарських підприємств та голів фермерських господарств по питанню завершення осінньо-польових робіт в Яготинському районі.
25 Жовтня, 2018 р., 15:12
Лідери учнівського самоврядування Київської області взяли участь у серії тренінгів, присвячених ненасильницьким методам вирішення конфліктів (медіації), які провели координатори та учасники шкільної служби порозуміння «Довіра», що працює у Скадовському районі Херсонської області.
25 Жовтня, 2018 р., 15:10
25 жовтня 2018 року методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Миненок О.В. на базі ДНЗ № 6 «Волошка» проведено засідання районного методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів на тему: «Використання інноваційних освітніх технологій в організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку. День здоров’я» .
25 Жовтня, 2018 р., 15:05
Володимир Гройсман перевірив готовність залізничного експресу до «Борисполя»
24 Жовтня, 2018 р., 16:57
Під керівництвом голови Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановского відбулось чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.