24 Жовтня, 2018 р., 16:53
Кабінет Міністрів забезпечив стабільний розвиток економіки, що дало змогу продовжити масштабні реформи і підвищувати якість життя громадян
24 Жовтня, 2018 р., 16:52
24 жовтня 2018 року на стадіоні «Колос» м. Яготина відбулися районні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», організовані районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації.
24 Жовтня, 2018 р., 16:52
З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян» та метою забезпечення постійного зв’язку між органом виконавчої влади і громадянами, реалізації конституційного права громадян на особисте звернення голова районної державної адміністрації В.С.Шмигановський постійно проводить особисті прийоми.
24 Жовтня, 2018 р., 16:49
23  жовтня 2018 року на базі Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації проведено семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району  з теми «Роль практичного психолога в збереженні психологічного здоров’я дітей та дорослих».
24 Жовтня, 2018 р., 16:47
Пане міністре, вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу по безробіттю?
24 Жовтня, 2018 р., 16:45
Нещодавно Верховна Рада України ухвалила ініційований Міністерством юстиції законопроект, який передбачає введення комплексу заходів для протидії булінгу – агресивного ставлення до інших, передусім підлітків шкільного віку. Головне територіальне управління юстиції у Київській області підготувало тези, в яких подано короткий виклад найголовніших положень нового законодавства.
24 Жовтня, 2018 р., 14:41
Україна потребує підтримки з боку сильних демократій, - Іванна Климпуш-Цинцадзе в Австралії
24 Жовтня, 2018 р., 14:38
23 жовтня о 20:53 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Сотниківка по вул. Гагаріна. На місце виклику направлено 2 відділення 28 – ДПРЧ м.Яготин
24 Жовтня, 2018 р., 14:32
1.  Обстежено умови проживання 3 непрацездатних громадян, з них виявлено 1 осіб, які потребують обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома, їм     надано допомогу в оформленні необхідних документів та зараховано на обслуговування;
24 Жовтня, 2018 р., 08:26
Україна та ЄБРР започатковують нову стратегію взаємодії, – зустріч Глави Уряду з Віце-президентом Банку