17 Жовтня, 2018 р., 08:30
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Київської області із 16 жовтня 2018 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин.
16 Жовтня, 2018 р., 17:03
З 08 по 12 жовтня у  Ничипорівському НВК  було проведено Тиждень національно-патріотичного виховання (присвячений Дню захисника Вітчизни та Дню українського козацтва) під гаслом  «Слава козацька», метою якого було виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації,
16 Жовтня, 2018 р., 16:48
Під керівництвом голови районної державної адміністрації В.С.Шмигановського, 16 жовтня 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району.
16 Жовтня, 2018 р., 16:41
1. Обстежено умови проживання 2 непрацездатних громадян, які потребують обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома;
16 Жовтня, 2018 р., 15:01
У нашій школі стало традицією проводити День козацтва, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати наші традиції От і цей рік  не став виключенням. Ряд заходів до Дня українського козацтва було проведено в нашому навчальному закладі .
16 Жовтня, 2018 р., 13:55
У ОЗОНЗ «Жоравському НВК» протягом тижня проводились заходи патріотичного спрямування до Дня захисника України.
16 Жовтня, 2018 р., 12:39
14 жовтня делегація з Яготинського району на чолі із заступниками голови райдержадміністрації  Т.П. Сухенко та В.М.Гончаром взяли участь у молебні за незалежність та добробут нашої держави.
16 Жовтня, 2018 р., 12:11
Спільна розбудова незалежної єдиної української церкви не може бути підставою для розбрату, протистояння та насильства, заявляє Президент Петро Порошенко Про це Глава держави сказав під час участі у молитовному заході за Україну.
16 Жовтня, 2018 р., 10:59
07 вересня 2018 року в місті Львові на Всеукраїнському форумі молодіжної столиці України 2018 року офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс «Молодіжна столиця України – 2019», який запроваджений в Україні Міністерством молоді та спорту, Українським інститутом міжнародної політики та Національною молодіжною радою України на щорічній основі.
16 Жовтня, 2018 р., 10:40
14 жовтня 2018 року о 02 год. 53 хв.  до оперативно-рятувальної служби міста Яготина надійшло повідомлення про задимлення в багатоквартирному житловому будинку, розташованого на вул. Незалежності у м. Яготині. На місце події було направлено два відділення 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини.