29 Жовтня, 2018 р., 16:25
29 жовтня 2018 року на базі Яготинського НВК № 3 районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту організовано та проведено круглий стіл із учителями фізичної культури та Захисту Вітчизни. Тема засідання – «Дотримання правил техніки безпеки на уроках фізичної культури, Захисту Вітчизни та під час проведення позакласної роботи». Захід відбувся за планом:
29 Жовтня, 2018 р., 16:22
29 жовтня 2018 року на базі Яготинського НВК № 3 районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту організовано та проведено зустріч вчителів Захисту Вітчизни із Лазуренком Володимиром Григоровичем, заступником військового комісара Яготинського військомату.
29 Жовтня, 2018 р., 15:57
Надання якісної та доступної для всіх потреб початкової освіти є проблемою сьогодення.
29 Жовтня, 2018 р., 13:51
Тим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, Уряд компенсує всі витрати на комунальні послуги. Навіть якщо документи буде подано у листопаді чи грудні.
29 Жовтня, 2018 р., 11:53
За участі працівників Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї, сектору культури національностей та релігій Яготинської районної державної адміністрації, спільно із  інспектором з ювенальної превенції  та працівниками Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області організовано та проведено рейд «Дозвілля молоді» 26 жовтня 2018 року.
29 Жовтня, 2018 р., 09:55
З метою презентації кращих пошукових і науково-дослідницьких робіт 26 жовтня 2018 року на базі Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості відбулась районна конференція «Герої серед нас: сучасні захисники України» (в рамках обласної пошукової акції «Герої серед нас:
29 Жовтня, 2018 р., 09:53
Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем автомобіліста і дорожника
27 Жовтня, 2018 р., 16:11
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професій­ного свята – Дня автомобіліста й дорожника! Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту.
27 Жовтня, 2018 р., 15:41
Зразковий хореографічний ансамбль «Барвінок» Яготинської дитячої школи мистецтв  взяв участь у фестивалі українського народного танцю «Гопакфест», м. Чернігів, де виконав два танці «Танцювальні викрутаси» та «Ми Українці», за що був нагороджений Кубком та Дипломом «За популяризацію народно-сценічної хореографії», Дипломом за ІІІ місце та
26 Жовтня, 2018 р., 15:02
26 жовтня 2018 року Яготинським районним сектором спільно з 28-ДПРЧ     м. Яготин в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено екскурсію вихованцям Яготинського ДНЗ «Ромашка» в 28-ДПРЧ м. Яготин.