Інформаційно-просвітницькі заходи з питань протидії торгівлі людьми

19 жовтня 2018 року на виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 111, та з метою проведення інформаційної кампанії з питань протидії торгівлі людьми за участю служби у справах дітей та сім’ї, відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації, для учнів 10-11 класів Яготинського НВК № 3  проведені інформаційно-просвітницькі заходи.

Захід проведено з нагоди відзначення 18 жовтня Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Присутнім ще раз наголошено на проблемі сучасності, а саме: «Третє тисячоліття – рабство продовжується…», «Проти Дій торгівлі людьми» з переглядом відеороликів та розповсюдженням буклетів, які містять основну інформацію про ознаки торгівлі людьми, її форми та контакти, куди людина може звернутися за допомогою.  Всього охоплено близько 60 учнів.

Служба у справах дітей та сім’ї  Яготинської районної державної адміністрації