Співпраця вчителів Захисту Вітчизни та районного військового комісаріату

Дата: 29.10.2018 16:22

Фото без опису29 жовтня 2018 року на базі Яготинського НВК № 3 районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту організовано та проведено зустріч вчителів Захисту Вітчизни із Лазуренком Володимиром Григоровичем, заступником військового комісара Яготинського військомату.

Тема зустрічі «Підготовка на уроках Захисту Вітчизни та під час проведення позакласних заходів молоді до військової служби та навчання у профільних військових вузах». У ході зустрічі вироблено бачення щодо спільної співпраці та узгоджено плани на майбутнє вчителів Захисту Вітчизни і районного військомату. Обговорено також план спільних заходів з підготовки громадян до військової служби, ознайомлення із життям і побутом Збройних Сил України на  2018/2019 навчальний рік. Досягнуто домовленість із адміністрацією Яготинського НВК № 3 щодо визначення базового закладу із створення навчально-методичної бази для спільного епізодичного використання  закладами освіти району.