Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професій­ного свята – Дня автомобіліста й дорожника! Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту.

У цій важливій сфері економіки трудиться чимало про­фесіоналів, праця яких багато в чому визначає функ­ціонування всіх галузей України.

Це свято всенародного визнання нашої спільної співпраці та спільних заслуг у розвитку й функціонуванні економіки нашої країни. Цей день має об’єднати всіх українців, тому що дороги об’єднують нас. Вони з’єднують нас із рідними і близькими людьми, об’єднують міста, країни, народи.

Вітаю всіх, хто вірний професійному обов’яз­ку, сумлінно трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Від вашої, шановні водії, майс­терності та якості роботи наших дорожніх організацій, які забезпечують будівництво й ремонт вулиць, доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень. Ваша завзята і відповідальна робота викликає повагу.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства міцного здоров’я, щастя, до­бробуту, нових трудових здобутків і звершень, невичерпної енергії, , подальшої успішної та безаварійної роботи, попутного вітру і відмінних доріг!

Голова Яготинської районної державної адміністрації                                          В.С.Шмигановський