Створимо простір для задоволення освітніх потреб учня

Надання якісної та доступної для всіх потреб початкової освіти є проблемою сьогодення.

Тому в Яготинському районі продовжується навчання вчителів, які працюватимуть в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа». Вчитель має навчитись працювати творчо, вільно обирати форми і методи навчання.

29 жовтня 2018 року на базі Яготинської ЗОШ № 1 відбулася чергова сесія курсів підвищення кваліфікації вчителів початкових класів. Тренер Рогульчик С.П.  провела тренінги щодо обладнання класної кімнати для учнів 1 класу, створення комфортного навчального середовища. Вчителі прослухали міні-лекції «Інтегроване навчання. Діяльнісний підхід. Стратегія розвитку критичного мислення.

Педагоги створювали ефективне і  безпечне освітнє середовище, зображували формулу критичного мислення та ознайомились з презентаціями «Сучасні батьки», «Звідки беруться неслухняні діти».  Участь у дискусії «Чи потрібне оцінювання у початковій школі» дала змогу вчителям замислитись над багатьма проблемами освіти.

Вчителі навчатимуться протягом осінніх канікул.