Відбулося засідання районної комісії по призначенню державних соціальних допомог та надання субсидій населенню

Дата: 05.11.2018 15:13

Фото без опису5 листопада, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відбулося чергове засідання Комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям під головуванням першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко.

З метою повного та об’єктивного розгляду заяв громадян при вирішенні питань про надання субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на засіданні було розглянуто та враховано наявність виняткових обставин у цих сім’ях. Протягом засідання розглянуто близько 250 заяв.

Кожне таке звернення розглядалося індивідуально, рішення про відмову, або призначення субсидій у таких випадках члени комісії приймали після обговорення з урахуванням нагальної потреби кожної з родин щодо отримання субсидії.