«В житті завжди є вихід»

Дата: 30.11.2018 14:27

Фото без опису29 листопада 2018 на базі Яготинського НВК «СШ-ЗОШ I-III ст.№ 3»  методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Мрачик Н.А. проведено семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи з теми: «Особливості превентивної роботи з важковиховуваними дітьми шкільного віку».

В роботі семінару  взяли  участь 14 заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти  району та головний спеціаліст служби в справах  сім’ї та дітей Шульга Н.С. Розглянуто питання:

• «Особливості превентивної роботи з важковиховуваними дітьми шкільного віку» Мрачик Н.А.., методист РМК
  • «Превентивне виховання та збереження життя і здоров’я дітей в Богданівському НВК» (Презентація досвіду роботи) Торішня В.М. - заступник директора  із ВР  Богданівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.
  • «Організація превентивного виховання в Ничипорівському НВК» (Презентація досвіду роботи) Білокур В.М. - заступник директора  із ВР Ничипорівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.
  • «Роль учнівського самоврядування  в організації превентивного виховання у закладі загальної середньої освіти» (Презентація досвіду роботи) Троцюк А.А. – педагог-організатор  Супоївського  НВК ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Співпраця закладу загальної середньої освіти і Службою у справах сімї та дітей. Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля» Шульга Н.С.- головний спеціаліст  Служби у справах сім’ї та дітей Яготинської РДА

Практичний блок семінару-практикуму:

1) Квест «В житті завжди є вихід».

2) Вправи в роботі із «важковиховуваними» дітьми («Ціннісне коло»).   Складна І.В.-ЗВР Яготинського НВК №3, Яковець В.М.- практичний психолог Яготинського НВК №3, Дзюба Л.А.- соціальний педагог Яготинського НВК №3, Большакова Ю.А. –педагог-організатор Яготинського НВК № 3.

В ході роботи  семінару  було прийнято методичні рекомендації  з даної проблеми.