30 ЛИСТОПАДА ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 29.11.2018 20:33

Фото без описуановні представники ЗМІ!

30 листопада 2018 року о 14.00 у приміщенні Національного університету біоресурсів і природокористування України відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Київської області під головуванням очільника Київської ОДА Олександра Терещука.

Участь у засіданні візьмуть керівники територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади у Київській області, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

У порядку денному питання:

1. Про формування перспективного плану розвитку Київської області на 2019-2021 роки.
  2. Про стан реалізації державної політики у сфері загальної середньої освіти.
  3. Про стан та перспективи розвитку галузі охорони здоров’я в Київській області.

Адреса: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, Національний університет біоресурсів і природокористування України, центральний корпус № 3, актова зала (3-й поверх)

Запрошуємо представників преси до участі в заході.

АКРЕДИТАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА! Проводиться до 11:00 30 листопада за телефоном 096-19-19-616.