Робота без обмежень: можливості служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю

Дата: 30.11.2018 10:08

Фото без опису29 листопада  2018 року, директор Яготинської районної філії КОЦЗ Рибак О.О. та голова громадської організації Товариство захисту прав інвалідів «Захисти себе» Яценко С.В. взяли участь у засіданні «круглого столу» на базі Бориспільської міськрайонної філії, під час якого розглянули можливості служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю.
Присутніми на заході були: директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук, директор департаменту соціального захисту Київської обласної державної адміністрації Ігор Мещан, заступник міського голови м. Бориспіль Людмила Ковальова, представники роботодавців, громадських організацій, базових центрів зайнятості та філій Київського ОЦЗ.

Слово надавалося представнику  громадської організації Яценку С.В., який в своєму виступі висвітлив  актуальність створення всіх можливих умов для самореалізації та професійної адаптації таких громадян та  проведену роботу Товариства захисту прав інвалідів «Захисти себе» з питань соціальної адаптації та соціального захисту осіб з інваладністю в Яготинському районі.

Учасники засідання розглянули шляхи подальшої співпраці у напрямку сприяння працевлаштуванню особам з інвалідністю, їх соціального захисту.