ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ІНВАЛІДІВ

Дата: 04.12.2018 08:43

Фото без описуЩорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів, який  нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.

Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

30 листопада у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання будинок - «Доглянута старість» с. Капустинці завітали гості з подарунками: начальник управління соціального захисту населення Г.В. Величко, директор територіального центру В.І. Шмигановська, голова сільської ради М.В. Пуцик та заслужена артистка України О.Я. Мовчан.

Ольга Яківна порадувала своїм душевним співом та щирими словами підопічних будинку, та пригостила їх фруктами.