Змагаються найрозумніші

Дата: 04.12.2018 09:38

Фото без описуМатематика – витвір людського розуму, предмет серйозний, тому потрібно не втрачати можливості робити його цікавішим. Як говорив великий А. Єнштейн, «вміє вчити той, хто вчить цікаво».

1 грудня 2018 року на базі Яготинського НВК № 2 відбулася районна олімпіада з математики серед учнів початкових класів. 36 учасників олімпіади, учнів 3-4 класів закладів загальної середньої освіти мали змогу зробити перші в житті самостійні відкриття, розкрити свій творчий потенціал. Вони демонстрували вміння розв’язувати задачі, міркувати і пояснювати свої дії, логічно мислити.

Маленькі школярі довели, що вони вміють думати, пізнавати, шукати істину і, головне, перемагати.

Перемогу в математичній олімпіаді здобули Назар Басанець, учень 4 класу Яготинського НВК № 3 (вчитель Кошанська Л.О.), Артем Кравченко, учень 3 класу Яготинського НВК № 2 (вчитель Майсак Я.М.) та Віра Бардакова, учениця 3 класу Яготинського НВК № 3 (вчитель Бібік Л.Г.).