ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ В.С.ШМИГАНОВСЬКИЙ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 19.06.2019 15:22

Фото без описуОднією з найефективніших форм діалогу влади з громадою є особисті прийоми громадян. Так, 19 червня  голова райдержадміністрації В.С. Шмигановський здійснив особистий прийом громадян, згідно із затвердженим графіком.

До посадовця звернулися 8 мешканців району, які порушили наступні питання: заміни вікон в Яготинському ДНЗ "Ромашка", позбалення батька батьківських прав, виплати дотації за утримання ВРХ, перепланування місць загального користування, надання матеріальної допомоги і тд.

Голова адміністрації надав відвідувачам роз’яснення з даних питань та дав доручення структурним підрозділам райдержадміністрації щодо їх вирішення.