Головне управління ДФС у Київській області інформує

Дата: 20.06.2019 08:56
Кількість переглядів: 604

Фото без описуПрацівниками Київської митниці ДФС вилучено господарські товари на загальну суму орієнтовно 1,9 млн.грн.

Працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС у співпраці з ГВ БКОЗ Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області в рамках проведення операції «Бастіон» зафіксовано спробу незаконного переміщення через митний кордон України значної партії господарських товарів з Китаю – інгаляційні небулайзери, електричні гітари, шинні клапани,  дистанційні вимикачі, прогумована тканина, набір викруток тощо на загальну суму орієнтовно – 1,9 млн.грн, що могло призвести до збитків державному бюджету.

До зони діяльності митного поста "Східний» Київської митниці ДФС надійшов вантаж «Господарські товари…», який переміщувався контейнером на вантажному автомобілі.

Митники разом з працівниками СБУ вирішили ретельніше перевірити цю зовнішньоекономічну операцію, тож провели повний митний огляд з повним вивантаженням та розпакуванням пакувальних місць, під час якого було виявлено факт незаявлення у декларації точних та достовірних відомостей про кількість товарів. Разом з тим, в контейнері було виявлено товари, дані про які були відсутні у декларації.

Таким чином, підприємцями не заявлено за встановленою формою у декларації точні та достовірні відомості про наявність товарів, які підлягають обов'язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України.

Складено протокол про порушення митних правил. Товар, який переміщувався з порушенням митних правил, вилучено до винесення судом рішення у справі.

ГУ ДФС у Київській області

 

У поточному році податківці Київщини ліквідували 4 підпільні виробництва підакцизних товарів

З незаконного обігу у поточному році оперативними працівниками вилучено товарно-матеріальні цінності на загальну суму 111,6 млн. грн., в тому числі підакцизної групи на суму 94,3 млн. грн., з яких:                                                                                                

  • паливно-мастильні матеріали в кількості 77,5 тон на суму 1,9 млн. грн.;
  • спирту в кількості 32,3 тис. дал на суму 80,8 млн. грн.;
  • лікеро-горілчані вироби в кількості 5,7 тис. дал на суму 10,6 млн. грн.;
  • тютюнових виробів 17,1 тис. пачок на суму 618,7 тис. грн.;
  • транспортний засіб 1 шт на суму 250 тис. грн.;
  • марки акцизного податку в кількості 22,2 тис. штук.

За результатами проведених оперативними підрозділами заходів припинено діяльність 4 підпільних виробництва, з яких 1 - незаконного виготовлення спирту, 2 – незаконного виготовлення лікеро-горілчаних виробів, 1 – паливно-мастильних матеріалів.

У даному напрямку роботи розпочато 5 кримінальних проваджень, в т.ч. 1 за ч. 3 ст. 204 КК України.

ГУ ДФС у Київській області

 

Яка відповідальність передбачена за неподання, або подання декларації про майновий стан і доходи після закінчення встановленого терміну?

Відповідно до ст. 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-Х неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку,

-     тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
     Дії, передбачені ч. першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення,

-     тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ця відповідальність не розповсюджується на випадки добровільного подання декларації (в т.ч. при реалізації права на податкову знижку).
Згідно з п. 5 підр. 1 розд. ХХ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), якщо норми інших законів містять посилання на неоподатковуваний мінімум доходів громадян, то для цілей їх застосування використовується сума в розмірі 17 гривень, крім норм адміністративного та кримінального законодавства в частині кваліфікації адміністративних або кримінальних правопорушень, для яких сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється на рівні податкової соціальної пільги, визначеної п.п.169.1.1 п.169.1 ст.169 р.IV ПКУ для відповідного року.

ГУ ДФС у Київській області

 

«За п’ять місяців 2019 року на соцзабезпечення платники Київщини спрямували більше 4 млрд. грн.» - Олексій Кавилін

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за січень-травень 2019 рік складають 4,1 млрд. грн. Про це повідомив начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін. За наданою інформацією, цей показник на 13% або 476  млн. грн. більше за суму, перераховану минулоріч.

Водночас він зазначив, що у травні 2019 року завдяки спільно вжитим заходам між ГУ ДФС у Київській області, ГУ Пенсійного фонду України у Київській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області заборгованість з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зменшилася на 4,6 млн. грн.

ГУ ДФС у Київській області



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування