24 Липня, 2019 р., 14:14
З 01 серпня 2019 заяву на повернення помилково та/або надміру сплачених коштів по платежах, належних державному бюджету можна подати в електронному вигляді через ІТС «Електронний кабінет» Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що з 26.04.2019 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 11.02.2019 р. №60 "Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної фіскальної служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені" (далі – Порядок).
24 Липня, 2019 р., 12:20
24 липня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Годунівка з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
24 Липня, 2019 р., 12:02
Доброго дня! Я – українка, але тривалий час мешкаю за кордоном. Щоб оформити дозвіл на проживання у цій країні, мені необхідно легалізувати деякі документи. Знайомі порадили звернутися до Мін’юсту. Розкажіть, будь ласка, як поставити апостиль на документах? Марина Соломатіна У 2002 році Україна приєдналася до Гаазької Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів. Ця Конвенція поширюється на офіційні документи, які були складені на території однієї з Договірних держав і мають бути представлені на території іншої Договірної держави. Станом на 2018 рік вже 118 країн приєдналися до Гаазької Конвенції, з переліком яких можна ознайомитися на офіційному вебсайті Міністерства закордонних справ: https://mfa.gov.ua/ua.
24 Липня, 2019 р., 11:46
24 липня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Гончара  відбулося засідання районного оперативного штабу з координації робіт щодо своєчасної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.
24 Липня, 2019 р., 08:35
21 липня о 04:40  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання в с. Райківщина по вул. Шевченка. На місце виклику направлено 2 відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин
24 Липня, 2019 р., 08:25
Дохід місцевих бюджетів Київської області зріс на 1,3 млрд. грн., - Кавилін Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Київській області Олексій Кавилін, дохід місцевих бюджетів Київщини зріс на 1,3 млрд. грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Так, за півроку платники податків регіону перерахували 6,8 млрд. грн., що на чверть більше суми, сплаченої за шість місяців 2018 року.
21 Липня, 2019 р., 16:18
19 липня 2019 року в Яготинському районному будинку культури,   ініціативною групою на чолі з В. Сторожуком було проведено громадське  обговорення щодо добровільного створення єдиної територіальної громади Яготинського району.
19 Липня, 2019 р., 14:56
19 липня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Сулимівка з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
19 Липня, 2019 р., 14:42
18 липня 2019 року під головування виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Т.П. Сухенко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яготинській районній державній адміністрації