Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 19.07.2019 14:42

18 липня 2019 року під головування виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Т.П. Сухенко відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яготинській районній державній адміністрації

В засіданні взяли участь члени комісії та запрошені громадяни звернення яких розглядалися.

На порядок денний були винесені наступні питання:  про звернення громадянки,  щодо визначення місця проживання дитини; про стан виконання батьками батьківських обов’язків відносно малолітнього сина; про участь батька у вихованні малолітніх дітей, якв проживають окремо від нього.

В ході розгляду питань приймалися до уваги участь батьків у долі та вихованні  дітей,  відносини в родинах, створення належних умов проживання та характеристики з місця проживання.

Підготовлені матеріали детально вивчені членами комісії, заслухані заявники та запрошені особи, по всім питанням прийняті відповідні рішення в межах чинного законодавства з метою захисту прав та інтересів дітей та надано відповідні рекомендації.