Громадське  обговорення щодо добровільного створення єдиної територіальної громади Яготинського району.

Дата: 21.07.2019 16:18

Фото без опису19 липня 2019 року в Яготинському районному будинку культури,   ініціативною групою на чолі з В. Сторожуком було проведено громадське  обговорення щодо добровільного створення єдиної територіальної громади Яготинського району.

На зібранні, крім ініціаторів, були присутні  представники та депутати міської ради, сільські голови та депутати сільських рад, громадськість міста та району.

З самого початку на засіданні виявилось чимало протиріч . Адже на сьогодні є два бачення на майбутнє району. Перше бачення – щоб до нової громади увійшло місто Яготин та населені пункти які межують з ним.   Друге  бачення розвитку Яготинщини – один район одна громада.  Саме з цією метою учасники зібрання, після численних виступів, та голосування й вирішили створити робочу групу.