21 Листопада, 2019 р., 12:22
Сьогодні в медіа поширили інформацію про призупинення фінансування виплат, зокрема лікарняних, а також у зв’язку з вагітністю та пологами і т. д.
21 Листопада, 2019 р., 12:20
Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.
20 Листопада, 2019 р., 16:45
Сервісні центри МВС у листопаді 2017 року почали видавати кандидатам у водії, які закінчили автошколу, посвідчення водія терміном дії 2 роки. Відповідні зміни були передбачені постановою КМУ від 10 листопада 2017 року №885.
20 Листопада, 2019 р., 15:06
21 листопада українці відзначатимуть День Гідності та Свободи, який у відповідності з указом Президента України присвячений двом доленосним для України подіям – Помаранчевої революції та Революції Гідності.
20 Листопада, 2019 р., 15:03
20 листопада 2019 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями  Капустинського НВК с. Капустинці.
20 Листопада, 2019 р., 14:23
Значення клубного закладу, як осередку культури, центру спілкування стає дедалі важливішим. Адже заклад культури – місце, де завжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися з своїми враженнями та гарно відпочити.
20 Листопада, 2019 р., 12:42
20 листопада рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Жоравка з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
20 Листопада, 2019 р., 09:42
18 листопада о 22:40  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання мікроавтобуса в м. Яготин по вул. Гирича. На місце виклику направлено 1 відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин
20 Листопада, 2019 р., 08:28
Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко зустрівся сьогодні з представниками органів влади, аграріями Яготинщини аби почути пропозиції, зауваження та бачення пов’язаних із земельною реформою. Робочий візит відбувся в рамках ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Діалоги про Україну» в приміщенні ТДВ «Яготинський маслозавод».
20 Листопада, 2019 р., 08:24
Ось і дочекалися  учні Яготинської дитячої школи мистецтв своє  свято, а саме Посвяту в Першокласники, яка відбулася 15 листопада 2019 року в концертній залі школи. Глядачами заходу були батьки, рідні,  викладачі та друзі. Під урочистий марш на сцену вийшли чарівні, веселі, талановиті, юні майбутні музиканти, вокалісти, художники, танцюристи. Звичайно, їх довгий, але захоплюючий шлях у світ мистецтва тільки розпочинається, та за два місяці навчання, вони вже переконали глядачів , що  стали справжніми учнями школи мистецтв.