11 Листопада, 2019 р., 09:48
Департамент соціального захисту населення Київської облдержадміністрації за жовтень 2019 року перерахував районним і міським управлінням 62 млн грн для виплат пільг і субсидій на житлово-комунальні послуги.
11 Листопада, 2019 р., 09:32
Спадщина кожного митця чи вченого має свою долю. Надбання одних швидко забувають, твори інших вряди-годи згадують, а ідеї деяких актуальні й нині. Педагоги дошкільної освіти активно вивчають, впроваджують та поширюють ідеї видатного педагога і науковця Василя Сухомлинського в практику роботи з дітьми. Його самобутня літературна спадщина з плином часу привертає все більше уваги.
11 Листопада, 2019 р., 08:14
Цього року в Україні було зафіксовано 20 випадків дифтерії, з них - 18 у жовтні місяці. 5 хворих з діагнозом «дифтерія» зареєстровано у Закарпатській області, 2 випадки в Києві та 1 випадок в Тернопільській області. Ще 10 осіб в Закарпатській області є носіями інфекції.
08 Листопада, 2019 р., 12:39
08 листопада о 04:08  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання в с. Панфили по вул. Сомкова. На місце виклику направлено 2 відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин
08 Листопада, 2019 р., 12:37
08 листопада, рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Двірківщини з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
08 Листопада, 2019 р., 11:50
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
08 Листопада, 2019 р., 11:08
Під час осінньо-зимового опалювального сезону, часу, коли здійснюється інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів.
08 Листопада, 2019 р., 10:58
07 листопада,  в приміщенні Яготинського інституту «ПрАТ ВНЗ МАУП» відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми соціальної роботи на місцевому рівні з різними категоріями населення». Серед числа  запрошених:  директор  Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Рибак, директор Яготинського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Лідія Михайліченко, директор Яготинського районного територіального центру з обслуговування одиноких громадян Валентина Шмигановська і тд.
08 Листопада, 2019 р., 10:29
Відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації №563 від 30 вересня року,  Яготинською філією Київського обласного центру зайнятості спільно з відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинським районним будинком дитячої та юнацької творчості,7 листопада 2019 року в приміщенні Яготинського районного будинку культури відбувся відбірковий етап  профорієнтаційного  змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє».
08 Листопада, 2019 р., 10:24
Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.