В рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями  Капустинського НВК

Дата: 20.11.2019 15:03

20 листопада 2019 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями  Капустинського НВК с. Капустинці.

Фахівці Служби порятунку «101» нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті, наголосили на недопущенні випадків виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем в побуті та на природі.

Окрему увагу було приділено ознайомленню дітей з алгоритмом дій при виявленні підозрілих предметів на вулиці. Дітям пояснили, що в такій ситуації необхідно попередити перехожих про можливу небезпеку, а головне в жодному разі не чіпати знахідку.

Наприкінці заходу діти отримали інформативні листівки, та обіцяли в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.