22 Листопада, 2019 р., 12:32
21 листопада в приміщення Яготинської районної державної адміністрації відбулось засідання комісії з питань попередження насильства в сім’ї при Яготинській райдержадміністрації.
22 Листопада, 2019 р., 09:44
23 листопада 2019 року о 16.00 біля пам’ятного знака жертвам Голодомору в Україні на міському кладовищі (вул. Шевченка, автобусна зупинка «Нова») відбудеться скорботний мітинг з нагоди роковин Голодомору  в Україні 1932-1933 років.
22 Листопада, 2019 р., 09:31
Програму житлових субсидій було започатковано у 1995 році рішенням Уряду України для допомоги малозабезпеченим родинам в оплаті житлово-комунальних послуг. Вона є головним механізмом соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги. З 1 жовтня 2019 року запроваджено новий механізм фінансування житлових субсидій та виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Для зручності користувачів Міністерство соціальної політики України зробило підбірку відповідей на найбільш актуальні запитання з цієї теми за посиланнями: https://www.msp.gov.ua/news/17651.html.
22 Листопада, 2019 р., 09:29
У зв’язку з численними зверненнями страхувальників та застрахованих осіб до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області щодо можливості призупинення соціальних виплат Фонду, начальник управління Георгій Галиць заявив, що Фонд і надалі фінансуватиме усі страхові виплати вчасно і в повному обсязі.
22 Листопада, 2019 р., 09:21
День Гідності і Свободи відзначається в Україні 21 листопада на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цьогоріч, у закладах загальної середньої освіти Яготинського району заходи, приурочені цій знаменній даті,  відбулися під гаслом «Вільні творити майбутнє».
21 Листопада, 2019 р., 15:57
Ведення обліку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, залишились без батьківського піклування, дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
21 Листопада, 2019 р., 15:53
Система субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг була створена в Україні у 1995 році, якою започатковано надання безготівкової допомоги  для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг, скрапленого газу  та твердого палива.
21 Листопада, 2019 р., 15:53
21 листопада,  в малому залі адміністрації відбулось чергове засідання колегії Яготинської районної державної  адміністрації. В роботі колегії взяли участь виконувач обов’язків голови адміністрації Т.П.Сухенко, голова районної ради П.В.Гайдай, перший заступник міського голови С.О.Овчаренко.
21 Листопада, 2019 р., 15:00
Сьогодня, 21 листопада 2019 року, в Україні відзначають шосту річницю початку Революції Гідності – День Гідності та Свободи.
21 Листопада, 2019 р., 12:33
21 листопада рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Годунівка з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.