Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 20.11.2019 15:06

Фото без опису21 листопада українці відзначатимуть День Гідності та Свободи, який у відповідності з указом Президента України присвячений двом доленосним для України подіям – Помаранчевої революції та Революції Гідності.

З цієї нагоди на Яготинщині відбудеться низка заходів, присвячених цій події.

Упродовж тижня у загальноосвітніх закладах та бібліотеках району будуть проведені уроки мужності та патріотизму, виставки документальних світлин, тематичні заходи та показ фільму.

21 листопада о 09.00 на Алеї Слави відбудуеться урочистості присвячені Дню Гідності та Свободи за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, де кожен бажаючий зможе вшанувати героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності нашої держави, військових традицій і звитяг нашого народу.

0б 11.00 - у великому залі райдержадміністрації  відбудеться презентація документально-музичного фільму "Україна. Майдан. Перевантаження"

Запрошуємо всіх бажаючих до участі!