Учні Жоравського НВК відвідали пожежну частину м.Яготин

23 жовтня 2018 року Яготинським районним сектором спільно з 28-ДПРЧ м. Яготин в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено екскурсію учням Жоравського НВК в 28-ДПРЧ м. Яготин.

В ході даного заходу продемонстровано пожежну техніку, яка стоїть на озброєнні підрозділу,  проведено  бесіди з дітьми на тему «Основні правила поведінки при пожежі»,  «Увага вибухо-небезпечні предмети» та «Попередження пожеж в екосистемах», розповсюджено агітаційні брошури та плакати, акцентовано увагу на запобігання виникненні пожежі та небезпеку використання таких предметів, як сірники в якості іграшки. Також надано можливість дітям відчути себе в ролі рятувальника шляхом одяганням на себе рятувальних засобів, користування аварійно – рятувальними інструментами, подання води стволом.