Найкраща футбольна команда міста

Дата: 22.10.2018 15:42

Фото без опису19 жовтня 2018 року на базі стадіону цукрозаводу «Кристал» відбулися змагання із футболу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти м. Яготина.

Із перших хвилин змагань було зрозуміло: перевага на стороні збірної Яготинського НВК № 3. Команда ЗОШ № 1 намагалася оборонятися від набагато сильнішого супротивника, але програла із рахунком 8:0. Наступний футбольний поєдинок між учнями школи № 1 та школи № 2  завершився перемогою заводської школи (№ 2) із рахунком 0:3.

Яскравим двобоєм було змагання між командами НВК № 2 та НВК № 3. Однак, сильні супротивники Яготинського НВК №  3 довели свою перевагу з рахунком 0:6.

Таким чином, команда Яготинського НВК № 3 не пропустила у свої ворота жодного чужого м’яча, але вкотила у ворота супротивників 14 м’ячів. Футбольна команда НВК № 2 довела свою перевагу у три м’ячі над збірною ЗОШ № 1. Поки що, учні ЗОШ № 1 готуються до реваншу, адже на їхньому рахунку не було жодного м’яча у воротах супротивників.

Безсумнівні переможці матчу – збірна команда Яготинського НВК № 3 – поведуть двобої на обласному рівні. Всі команди нагороджено грамотами відділу освіти Яготинської районної державної адміністрації.