Відбувся відбірковий етам профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд "Обери майбутнє"

Дата: 26.10.2018 10:50

25 жовтня 2018 року в приміщенні Яготинського районного будинку культури відбувся відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд "Обери майбутнє".

Захід проводився спільно з  відділом освіти Яготинської РДА та Яготинською  районною філією КОЦЗ та будинком дитячої-юнацької творчості. Мета заходу -привернення уваги до проблеми професійної самореалізації молоді. Боротьба між командами була надзвичайно цікава та напружена. Прагнення перемоги, бажання показати свої таланти привели учасників на цей конкурс . Цього разу в заході брало участь 11 учнівських команд - були представлені не тільки міські школи, а й 8 команд сільських шкіл Яготинського району:«220V» (Яготинська ЗОШ №1), «Мікс» (Яготинський НВК №2), Яготинський НВК №3, «Стеошніки» (Богданівський НВК), «ВОНКС» (Черняхівський НВК), «Сільська інтелігенція» (Супоївський НВК), «Топ» (Капустинський НВК), «ДНК» (Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сулимівський НВК, «MgM’s» (Жоравський НВК), Лозовоярівська ЗОШ І-ІІІ ст.
         Команди змагалися у трьох конкурсах:"Візитівка", конкурс капітанів та "Музичний конкурс".Заінтригувала своїми жартами та зацікавила своєю виконавською майстерністю команда «Мікс» (Яготинський НВК №2), яка стала переможцем і буде представляти район на обласному півфіналі ігор у м.Яготин. Команда переможець була нагороджена сертифікатом на отримання подарунку від Київського обласного центру зайнятості, а також всі учасники конкурсу отримали солодощі від Яготинської районної філії КОЦЗ.

Друге місце розділили команди «220V» (Яготинська ЗОШ №1) та Яготинський НВК №3. Третє почесне  місце зайняла команда «СТеОшніки» (Богданівський НВК).

Проведені ігри подарували глядачам й учасникам позитивні емоції та, звичайно, довели, що вибір професій – це відповідальний крок у житті кожної молодої людини.