Рятувальники провели ожежно-профілактичне відпрацювання с. Кулябівка Яготинського району

25 жовтня 2018 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації  проведено пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Кулябівка Яготинського району.

В ході відпрацювання велику увагу було зосереджено здійсненню перевірки житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, також проведено профілактичні бесіди з мешканцями села на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Попередження пожеж в екосистемах, Увага вибухонебезпечні предмети, Правила поведінки на воді, та вручено інформаційні листівки.