18 Березня, 2019 р., 11:44
День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення - професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарста, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг.
15 Березня, 2019 р., 15:25
Шановний Павло, щотижня залюбки читаю Ваші консультації з конкретними порадами і вирішила сама звернутись із запитанням.  Через 2 місяця я готуюсь стати мамою. Про послугу реєстрації народження у пологовому будинку вже знаю. Знайомі розповіли, що додатково можна отримати «пакунок малюка».  Можете більш детально про нього розповісти?
15 Березня, 2019 р., 12:01
15 березня під керівництвом голови адміністрації В.С.Шмигановського та за участі голови районної ради П.В.Гайдая, першого заступника міського голови С.О.Овчаренка в малому залі адміністрації відбулась нарада щодо проведення в Яготинському районі двомісячника благоустрою. В нараді також взяли участь голови сільських рад, керівники дорожніх служб, керівники структурних підрозділів адміністрації.
15 Березня, 2019 р., 11:28
Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав передові позиції української армії на Донеччині та зустрівся з військовослужбовцями полку «Азов». Глава держави привітав бійців-добровольців та усіх українців з Днем українського добровольця.
15 Березня, 2019 р., 11:09
Сьогодні, 15 березня, в районній державній адміністрації привітали працівників комунального підприємства "Яготинтепломережа" з професійним святом.
15 Березня, 2019 р., 09:29
14 березня працівниками Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації, здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання в 13 сім’ях, в яких виховується 41 дитина та які проживають в Яготинському районі: села Лемешівка, Годунівка, Жоравка та місто Яготин.
15 Березня, 2019 р., 09:03
Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення прийміть щирі вітання з наступаючим професійним святом!
15 Березня, 2019 р., 08:53
В період з 11 по 14 березня 2019 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планові перевірки протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту об’єктів в яких планується розміщення виборчих дільниць.
15 Березня, 2019 р., 08:50
Чи підлягає оподаткуванню виграш у державну грошову лотерею? Головне управління ДФС у Київській області нагадує, що відповідно до п.п. 170.6.2 п. 170.6 ст. 170 ПКУ, податковим агентом - оператором лотереї у строки, визначені ПКУ для місячного податкового періоду, до бюджету сплачується (перераховується) загальна сума податку, нарахованого за ставкою, визначеною п. 167.1 ст. 167 ПКУ  - 18%, із загальної суми виграшів (призів), виплачених за податковий (звітний) місяць гравцям у лотерею.
15 Березня, 2019 р., 08:48
Ви є внутрішньо переміщеною особою (виборча/реєстраційна адреса знаходиться на тимчасово окупованих територіях ОРДЛО або АРК, а перебуваєте на території, підконтрольній Україні) і хочете проголосувати на виборах? Це дуже просто!