21 Березня, 2019 р., 12:17
Під керівництвом голови Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановского відбулось чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.
20 Березня, 2019 р., 19:01
Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко і голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук відвідали урочисте відкриття амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Вишгородському районі. В селі Старі Петрівці та в селі Ясногородка було відкрито сучасні амбулаторії сімейної медицини. Урочистості відбулись за участі представників депутатського корпусу, місцевої влади та громадськості. Обидві будівлі довгий час знаходились в аварійному стані, проте в 2018 році ці амбулаторії було включено до програми Президента України «Медична реформа в сільській місцевості» і вже в грудні розпочалось будівництво нових корпусів для даних медичних установ.
20 Березня, 2019 р., 19:00
З 1 березня 2019 року ДФС запроваджує в тестовому режимі новий електронний сервіс. У рамках нового електронного сервісу фізична особа, не звертаючись до органів ДФС, через меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету може створити та направити до ДФС:
20 Березня, 2019 р., 18:58
З настанням теплої та сухої погоди мешканці, ігноруючи вимоги правил пожежної безпеки, почали масово спалювати на присадибних ділянках, полях і луках суху траву, листя та сміття, тим самим завдають шкоди не тільки своєму майну, але й власному життю та навколишньому середовищу. Так, лише впродовж минулої доби в столичній області було зареєстровано 104 пожежі трав`яного настилу та 4 загорання сміття на загальній площі 151,0855 га.
20 Березня, 2019 р., 18:57
Запрошуємо зацікавлених суб′єктів регіонального розвитку представників райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення), об′єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, агенцій регіонального розвитку, об′єднань підприємців, асоціацій органів місцевого самоврядування, молодіжних, волонтерських та інших громадських організацій, закладів вищої освіти, наукових та науково-дослідних установ, а також суб′єктів підприємництва  взяти участь у розробці проектів Стратегії розвитку Київської  області на період 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках.
20 Березня, 2019 р., 18:54
20 березня 2019 року на базі ДНЗ №4 «Пролісок»  методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Миненок О. В. було проведено засідання районного методичного об'єднання вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Казка як засіб морального виховання дітей дошкільного віку».
20 Березня, 2019 р., 18:52
20 березня 2019 року інспекторським складом Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Жоравської сільської ради.
20 Березня, 2019 р., 18:47
ГУ ДФС у Київській області звертає увагу власників об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що відповідно до п.п.266.7.2 п.266.7 ст.266 ПКУ, податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).
20 Березня, 2019 р., 18:46
Центральна виборча комісія офіційно оголосила про початок виборчого процесу. Офіційно виборча кампанія президентських перегонів 2019-го року стартувала в останній день року – 31 грудня 2018 року. Перегони триватимуть 90 днів. Перший тур голосування відбудеться 31 березня 2019 року. Якщо жоден кандидат не набере понад 50 % голосів, то другий тур пройде 21 квітня 2019 року. Інавгурація новообраного президента України має відбутись не пізніше 3 червня 2019 року.
20 Березня, 2019 р., 18:44
В Київській облдержадміністрації відбулось засідання Круглого столу «Захист прав інвесторів, підприємців та співробітництво з міжнародними інституціями» під головуванням Олександра Терещука. Участь у заході взяли Президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), представники іноземного та вітчизняного бізнесу, фінансових установ та дипломатичного корпусу.