18 Березня, 2019 р., 20:35
Стартував обласний фестиваль 2019 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», в якому беруть участь збірні команди всіх районів та об’єднаних територіальних громад  Київщини.
18 Березня, 2019 р., 20:32
З 1 березня 2019 року ДФС запроваджує в тестовому режимі новий електронний сервіс. У рамках нового електронного сервісу фізична особа, не звертаючись до органів ДФС, через меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету може створити та направити до ДФС:
18 Березня, 2019 р., 20:30
На минулому тижні відбулися чергові шкільні змагання. Цього разу юнаки та дівчата міських закладів середньої освіти Яготинського району виборювали першість у волейболі. Команди навчальних закладів були сформовані з учнів 9 класів та молодше. Загалом змагання відбувалися в рамках першого етапу волейбольної шкільної ліги України.
18 Березня, 2019 р., 12:45
18 березня 2019 року інспекторським складом Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Годунівської сільської ради.
18 Березня, 2019 р., 12:42
15 березня о 17:55 до оперативно – диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання в с.Ничіпорівка, вул. Гагаріна.
18 Березня, 2019 р., 12:38
Зберігайте спокій, уникайте паніки, при необхідності надайте допомогу інвалідам, дітям, людям похилого віку та сусідам. Закрийте вікна та відійдіть від них подалі. Загасіть вогонь у грубах, вимкніть електро- та газопостачання.
18 Березня, 2019 р., 12:36
В період з 13 по 15 березня 2019 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планові перевірки протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту об’єктів в яких планується розміщення виборчих дільниць.
18 Березня, 2019 р., 12:32
Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Не зважаючи на численні перестороги, громадяни продовжують проводити такі «прибирання», тим самим отруюючи повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються у організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань.
18 Березня, 2019 р., 12:04
З метою ознайомлення учнів із світом професій, передумовами вибору майбутнього фаху, 15 березня 2019 року провідні фахівці Яготинської районної філії КОЦЗ, Наталія Гончар та Вікторія Просяник провели профорієнтаційні уроки на тему: «Професія та спеціальність» для учнівської молоді 8-Б класу та «Формула вибору професії. Складова «Хочу»» для учнів 9-В класу Яготинської ЗОШ №2. Школярі отримали  роз’яснення про  поняття «професія» і «спеціальність», розглянули схему класифікації професій за   Є.О.Клімовим. Акцентувалася увага учнів на важливості формули вибору професії, яка складається з 3 важливих складових:Хочу-Можу-Треба.