13 Березня, 2019 р., 08:19
З метою популяризації професії пожежника, підвищення рівня обізнаності учнів з питань пожежної безпеки, навчанні правилам безпечної поведінки, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, засвоєння навичок поводження в умовах їх виникнення, нещодавно, фахівцями Яготинської районної  філії Київського  обласного центру зайнятості, організовано екскурсію спільно з відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації для учнів 8А та 8В класів Яготинської ЗОШ №2, у кількості – 32 особи. Професіографічна екскурсія відбулася 12 березня 2019 року на базі 28-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.
13 Березня, 2019 р., 08:13
12 березня 2019 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту Яготинського ДНЗ № 6 «Волошка» та Яготинської дитячої школи мистецтв м. Яготин в якій планується розміщення виборчих дільниць.
12 Березня, 2019 р., 16:48
В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. 9 березня Україна відзначила 205-й день народження поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, який є національним героєм і символом України - Тараса Григоровича Шевченка.
12 Березня, 2019 р., 15:26
12 березня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації на базі музею «Флігель Т.Г.Шевченка» було проведено поетичні читання творів Т.Г.Шевченка та виставка дитячих творчих робіт «Чарівний дивосвіт барв шевченківської поезії» вихованців закладів дошкільної освіти району, присвячені 205-річниці з дня народження Великого Кобзаря.
12 Березня, 2019 р., 15:24
12 березня 2019 року методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Мрачик Н.А. на базі Яготинського  НВК «СШ-ЗОШ I-IIIст. №3» проведено семінар-практикум шкільних бібліотекарів з теми: «Медіатека - інтерактивний простір розвитку дітей».
12 Березня, 2019 р., 15:21
1.Обстежено умови проживання 3 непрацездатних громадян, з них виявлено 2 осіб, які потребують обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома, їм надано допомогу в оформленні необхідних документів та зараховано на обслуговування;
12 Березня, 2019 р., 15:10
12 березня голова адміністрації В.С.Шмигановський привітав з 95-річчям жителя м.Яготин Білоуса Григорія Васильовича Привітати ювіляра із поважною датою також завітали близькі та сусіди.
12 Березня, 2019 р., 14:20
В Київській обласній державній адміністрації відбулась селекторна нарада під головуванням очільника КОДА Олександра Терещука.
12 Березня, 2019 р., 10:29
Президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу ICTV наголосив, що для забезпечення довіри до аудиту «Укроборонпрому» його має провести всесвітньо відома аудиторська компанія.
12 Березня, 2019 р., 10:27
На сайті Національного агентства для суб’єктів декларування розміщенні відео- та текстові роз’яснення щодо заповнення декларацій,  рекомендації щодо роботи з Реєстром, посилання на відкриті державні реєстри, у яких міститься більшість інформації, необхідної для зазначення у декларації.