З професійним святом привітали комунальників району

Дата: 18.03.2019 11:44

Фото без описуДень працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення - професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарста, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг.

З нагоди професійного свята комунальників в концертній залі Яготинського районного будинку культури відбулися урочисті заходи.

Зі словами вдячності та привітанням з професійним святом до присутніх звернулися: голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський, голова районної ради П.В.Гайдай, міський голова Н.М.Дзюба, почесний житель м.Яготин В.Г.Ярема. Найкращих працівників підприємств житлово-комунального господарства за високий професіоналізм та відповідальне ставлення до праці було відзначено Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації, районної  та міської рад.

«Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Вітаю вас із професійним святом.

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, функціонування громадського транспорту, доступні  побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Сучасне суспільство диктує нові стандарти якості надання побутових послуг, тому ваш професіоналізм є запорукою подальшого розвитку галузі.

Вірю, що спільними зусиллями районної нам вдасться подолати всі проблеми, пов’язані із облаштуванням нашого побуту, та підняти рівень житлово-комунальних та побутових послуг.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі! Тож нехай слова людської вдячності щоденно зігрівають вашу душу та дарують натхнення. Миру вам та вашим сім’ям!», – сказав В.С.Шмигановський.

З нагоди професійного свята, за сумлінну працю, вагомий внесок у роботу підприємств комунального господарства, досягнуті успіхи з рук керівників району подяки, подарунки та квіти отримали працівники КПТМ «Яготинтепломережа»: керівник О.С.Форостяний, машиніст котлів Г.Й.Зоріч, майстер виробництва К.О.М.Коханович, електрозварник В.Г.Бойко, машиніст котлів Т.П.Якименко.

Подякою міського голови нагороджені працівники комунальних підприємств, саме: водій комунального підприємства Яготинської міської ради «Міськсвітло» – І.І.Шевченко; майстер спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради «Ритуал» - А.О.Мордавченко; двірник комунального підприємста Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора»  -  Л.А.Овчарик; двірник комунального підприємста Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора»  - С.В.Коцар; начальник водопровідно-каналізаційної дільниці комунального підприємства «Яотинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» - О.В.Редька; слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики 5 розряду комунального підприємства «Яотинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» В.Ю.Ясьмо; машиніст насосних установок водопровідної станції комунального підприємства «Яотинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» - Ж.В.Линник;  касир комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» - Я.В.Карпенко; пенсіонер комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник»  - М.І.Скринник; тракторист  комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» - В.І.Петрина.

Цінними подарунками та подяками В.Г.Ярема відзначив, заступника начальника КП "Комунальник" Л.П.Карпенко, начальника КП "Міськсвітло" В.М. Білаш, оператора станції очистки води комунального підприємства «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» В.О.Марченко.

Святкові заходи продовжились виконанням пісень неперевершеної Тамари Криворучко, народного артиста України, композитора, поета-пісняра, телеведучого, засновника та голови журі багатьох всеукраїнських пісенних конкурсів Мар’яна Гаденка, заслужених артисток України Юлії Мартинової та Ванди Дріневської.