Обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 15.03.2019 09:29
Кількість переглядів: 475

Фото без опису14 березня працівниками Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації, здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання в 13 сім’ях, в яких виховується 41 дитина та які проживають в Яготинському районі: села Лемешівка, Годунівка, Жоравка та місто Яготин.

При відвідуванні сімей з’ясовано, що основними проблемами батьків є: зловживання спиртними напоями, безробіття, низький рівень виховного потенціалу батьків, неналежне виконання батьківських обов’язків, проблеми спілкування батьків та дітей. Також встановлено, що, не всі батьки підтримують належні санітарно-гігієнічні умови проживання.

За результатами проведеної роботи здійснено оцінку потреб сімей, з батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, шкідливості вживання алкогольних напоїв.

Фахівцями центру надано рекомендації щодо догляду за дітьми, їхнім повноцінним розвитком та вихованням.

Батьків попереджено про адміністративну відповідальність передбачену стосовно невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

 

                                     Яготинський  районний  ЦСССДМ                                                                                                   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування