24 Квітня, 2019 р., 11:31
З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова райдержадміністрації В.Шмигановський, згідно затвердженого графіка,  проводить особисті прийоми громадян.
24 Квітня, 2019 р., 11:21
Під керівництвом голови Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановского відбулось чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.
24 Квітня, 2019 р., 11:10
Понад три десятиліття тому 26 квітня 1986 року о пів на другу ночі страшний вибух зруйнував четвертий енергоблок Чорнобильської станції. Він залишив по собі незабутній трагічний слід у житті мільйонів людей вже не одного покоління та 30-кілометрову зону відчуження. Аварія на атомній електростанції у Чорнобилі стала точкою неповернення в історії найбільших країн континенту. Найважчі страждання аварія принесла тим, хто брав участь у рятівних заходах з локалізації наслідків, та місцевим жителям, змушеним покинути рідні домівки, аби вже ніколи туди не повернутися. У ліквідаційних роботах, виконаних упродовж 1986–1987 років у зоні найбільшої техногенної катастрофи в історії людства, брали участь майже півмільйона людей. Час не владний стерти ті важкі й героїчні події, імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які тієї весняної пори зупиняли ядерну катастрофу.
24 Квітня, 2019 р., 11:06
23 квітня 2019 року методистом районного методичного кабінету Мрачик Н.А. проведено семінар-практикум для заступників директорів із виховної роботи, практичних  психологів та соціальних педагогів з теми «Освітянський брейнстормінг – крокуємо до успіху!».
23 Квітня, 2019 р., 11:54
23 квітня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Червоне з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.
23 Квітня, 2019 р., 10:45
1. У відділенні денного перебування надано послуги для 255 громадян: проводилося: вимірювання артеріального тиску, вимірювання рівня глюкози в крові, ін`єкції. Продано ліків на загальну суму 4.7 тис. грн.;
23 Квітня, 2019 р., 09:12
13 квітня 2019 року в м. Київ, в концертній залі «In-Jazz Live!» відбувся ІІІ Всеукраїнський відкритий конкурс піаністів ім.. С.С. Прокоф’єва. Метою конкурсу є виявлення та підтримка талановитих українських  виконавців-інструменталістів, підвищення рівня престижності музичних спеціальностей, обмін творчими досягненнями між музикантами. Конкурсанти були учні мистецьких шкіл, студенти, педагоги середніх та вищих закладів Міністерства кульутри, та й взагалі, всі бажаючі музиканти-піаністи.
22 Квітня, 2019 р., 15:43
Везли з Туреччини до Одеси. В пункті пропуску «Бориспіль» вилучено велику партію чоловічих футболок «Levis» і «Tommy Hilfiger»
22 Квітня, 2019 р., 15:41
22 квітня 2019 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору прийняли участь в інформативній лінійці та провели профілактичну бесіду з учнями  Панфильського НВК "ЗОШ І - ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок) с. Панфили.
22 Квітня, 2019 р., 15:39
19 квітня 2019 року фахівці Яготинської районної філії КОЦЗ  провели профорієнтаційний урок для учнівської молоді Яготинської  ЗОШ №2 на теми: «Професії майбутнього» та «Життєві компетенції» для учнів 8Б та 9В класів. Метою  заходу було актуалізувати та систематизувати знання учнів про сфери професійної діяльності.