ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Київська область, Яготинський район

27 Вересня, 2018 р., 16:44
7 жовтня 2018 року в м Яготині на стадіоні "Колос" о 10 годині відбудеться святковий захід з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони. У програмі заходу: показові заняття з розбору та збору автомата АК-74, тактична медицина, показові бої, козацькі розваги, виступ ансамблю «Віста» та на завершення польовий куліш.
27 Вересня, 2018 р., 14:20
У зв’язку із різким похолоданням збільшилась кількість пожеж у приватному секторі на території Яготинського району основною причиною пожеж є: перекал пічного опалення та несправність в електромережі домогосподарств.
27 Вересня, 2018 р., 14:12
Перш ніж вживати гриби – подумайте чи варто ризикувати своїм життям та здоров’ям.
27 Вересня, 2018 р., 09:54
Протягом 21 - 27 вересня працівниками Яготинського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї та Яготинської районної державної адміністрації  спільно з працівниками Яготинського ВП Переяслав-Хмельницького ВП ГУ НП в Київській області здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання в 8 сім’ях в яких виховується 13 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та проживають в Яготинському районі: села Райківщина, Фарбоване та місто Яготин.
26 Вересня, 2018 р., 16:16
Уряд ухвалив концепцію реформування закупівель ліків і медвиробів
26 Вересня, 2018 р., 14:50
Уряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець мав можливість отримати якісну і своєчасну медичну допомогу та доступне лікування. У 2019 році видатки на медицину буде збільшено до 92,3 млрд. грн.
26 Вересня, 2018 р., 14:46
Вони – ВОЇНИ. Війна  розділила їх життя та життя їх родин на "до" і "після".  За їх плечима - жах війни, поранення, загибель товаришів, вихід з оточення, а можливо й полон! Їх тіло болить від ран, а душу та серце ятрять спогади, сумніви  та гнів! А в думках постійні питання:   "Як повернутись у мирне життя, коли душою, серцем та думками постійно на  війні, бо пройшли  крізь пекло?!  Як своїми словами та діями не злякати дітей, не поранити душі рідних та оточуючих? З чого почати ПОВЕРНЕННЯ? "
26 Вересня, 2018 р., 14:17
26 вересня голова адміністрації В.С. Шмигановський провів нараду щодо впровадження медичної реформи. Участь у нараді взяли головний лікар КНП «ЯЦПМСД» І.І. Сахно, голова комісії з реорганізації Яготинської центральної районної лікарні В.С. Нескорожений.
26 Вересня, 2018 р., 14:09
25-26 вересня 2018 року службою у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідано 5 сімей з дітьми в с. Райківщині та 3 сім’ї в с. Фарбовано Яготинського району, які мають ознаки складних життєвих обставин, дітей під опікою, піклуванням які перебувають на обліку служби.