09 Квітня, 2019 р., 16:52
На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області підрядними організаціями, продовжуються роботи з ліквідації аварійної ямковісті на автошляхах м.Яготин. Так, протягом 5-9 квітня було ліквідовано 520 м.кв. аварійної ямковості нащо витрачено 62,4 т асфальтобетону.
09 Квітня, 2019 р., 14:38
8 квітня 2019 року о 16:57 до оперативно-диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу в недіючому кінотеотрі «Лісняки», за адресою: м. Яготин, вул.Шевченка.
09 Квітня, 2019 р., 14:36
8 квітня 2019 року о 18:13 до оперативно-диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про пожежу автомобіля за адресою: Яготинський р-н, поблизу с. Тужилів.
09 Квітня, 2019 р., 11:55
08 квітня 2019 року працівниками Яготинського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з засобами масової інформації та сільським головою провели позапланове пожежно-профілактичне відпрацювання Капустинської сільської ради у зв’язку з випадком загибеллі людини на пожежі.
09 Квітня, 2019 р., 11:52
6 квітня  2019 року наша збірна чоловіча команда з баскетболу достойно взяла участь у фінальних змаганнях, що проходили на базі спортивного комплексу КП КРР Кагарличчина. Змагання з баскетболу серед чоловіків проводились згідно Регламенту проведення «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».
09 Квітня, 2019 р., 11:48
1. У відділенні денного перебування надано послуги для 248 громадян: проводилося: вимірювання артеріального тиску, вимірювання рівня глюкози в крові, ін`єкції. Продано ліків на загальну суму 5.2 тис. грн.;
09 Квітня, 2019 р., 11:43
5 квітня 2019 року у місті Переяслав-Хмельницький було проведено обласний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників. У фестивалі брали участь 11 команд із різних районів Київської області.
08 Квітня, 2019 р., 16:42
08 квітня 2019 року, голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський провів щотижневу апаратну нараду за участі першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко, заступника голови адміністрації В.М.Гончара, в.о. керівника апарату адміністрації Т.О.Орел, першого заступника міського голови С.О.Овчаренка, , керівників територіальних відомств, структурних підрозділів адміністрації, громадських організацій та засобів масової інформації.
08 Квітня, 2019 р., 12:06
Непоодинокими є випадки, коли громадяни, вирішуючи питання про отримання аліментів обирають найскладніший шлях – звертаються до суду, а отримавши виконавчий документ, одразу прямують до державної виконавчої служби або ж до приватного виконавця. Фахівці з Головного територіального управління юстиції у Київській області пояснюють, що існують способи, які альтернативно допоможуть вирішити питання із отриманням коштів на утримання дитини.