Голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський провів особистий прийом громадян

Дата: 24.04.2019 11:31

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова райдержадміністрації В.Шмигановський, згідно затвердженого графіка,  проводить особисті прийоми громадян.

Цього разу на прийом звернулися шість жителів району. Громадянами були порушені питання працевлаштування, встановлення опікунства над дітьми,  надання матеріальної допомоги на лікування та забезпечення твердим паливом, вирішення спірного питання між сусідами.

Для оперативного вирішення порушених питань та надання більш точної відповіді на прийом було запрошено окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. За результатами особистого прийому, Василь Степанович дав доручення щодо вивчення ситуації та сприяння вирішенню проблем заявників.