Відбулася робоча зустріч директора Яготинської районної філії Оксани Рибак та приватного підприємця Дмитра Ярославського

Дата: 10.07.2019 14:52

Згідно графіку відвідувань роботодавців  9 липня 2019 року відбулася робоча зустріч директора Яготинської районної філії Оксани Рибак та приватного підприємця Дмитра Ярославського, який має магазин «Міні маркет» в с. Богданівка Яготинського району і безпосередньо  займається  роздрібною торгівлею переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

Дана зустріч була організована з метою налагодження партнерських стосунків з роботодавцем. Оксана Рибак ознайомила Дмитра Ярославського з послугами, що надає служба зайнятості, з станом локального  ринку праці.

В даний час вакансії відсутні, але роботодавець пообіцяв тісно співпрацювати надалі з службою зайнятості, якщо виникне потреба у кадрах, або ж у створені нових чи тимчасових робочих місць.