07 Жовтня, 2019 р., 09:47
Доводимо до вашого відома,  що з 05.08.2019 року набрала чинності Постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», згідно з якою номер банківського рахунку складатиме 29   літерно – цифрових символів (реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів за стандартом IBAN на офіційному сайті Державної казначейської служби України: treasury.gov.ua)
04 Жовтня, 2019 р., 11:00
Рішення про заходи щодо охорони лісів та запровадження електронного обліку деревини  на території Київської області ухвалив голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян.
04 Жовтня, 2019 р., 10:41
На прес-конференції 3 жовтня в ІА «УНІАН» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, директор Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні Марсель Рьотіг із експертами та головами ОСББ презентували:
04 Жовтня, 2019 р., 10:39
04 жовтня 2019 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з вихованцями  Райківщинського ДНЗ с. Райківщина.
03 Жовтня, 2019 р., 12:15
Для пришвидшення добору персоналу та укомплектування вакансій, 03 жовтня 2019 року  Яготинську районну філію КОЦЗ з робочим візитом відвідав  начальник відділу охорони праці ТОВ НВК «Техімпекс» Петро Бакум. Розповів заступнику директора філії Михайлу Шевченку про потребу в кадрах та роботу ТОВ НВК «Техімпекс», виробничі цехи якого знаходяться в селі Засупоївка.
02 Жовтня, 2019 р., 16:13
Один раз на рік, у найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, приходить професійне свято – День вчителя. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.
02 Жовтня, 2019 р., 14:30
ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!
02 Жовтня, 2019 р., 14:14
Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяється постійна увага  виконувача обов'язків голови райдержадміністрації Т.П.Сухенко.
02 Жовтня, 2019 р., 10:27
Всесвітній день людей похилого віку, проголошений Міжнародною Асамблеєю ООН, відзначається щороку 1 жовтня Цей день – знак поваги і пошани до людей літнього віку, до їх вкладу в збереження країни, її розвиток, визнання їхнього багатого життєвого і професійного досвіду, практичних знань та вмінь у різних сферах життя. Це привід проявити турботу і милосердя, терпіння і любов до людей поважного віку як  рідних, так і колег, сусідів, знайомих.