09 Жовтня, 2019 р., 15:03
 09 жовтня під керівництвом виконувача обов’язків керівника апарату райдержадміністрації відбулося чергове засідання спостережної комісії при Яготинській районній державній адміністрації.
09 Жовтня, 2019 р., 12:40
8 жовтня під керівництвом виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Тетяни Сухенко за участю виконувача обов’язків керівника апарату Тетяни Орел, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та міської ради відбулася робоча нарада щодо відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва у Яготинському  районі.
09 Жовтня, 2019 р., 11:05
Більше 2 млрд євро інвестовано у понад 2500 МВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики, введених в Україні за 9 місяців цього року.
09 Жовтня, 2019 р., 10:39
Клієнти системи БПД можуть отримати правову консультацію жестовою мовою
09 Жовтня, 2019 р., 10:32
08 жовтня 2019 року під керівництвом виконувача обов’язків голови Яготинсьої районної державної адміністрації Т.П.Сухенко відбулась розширена нарада за участю: голови Яготинської районної ради П.В.Гайдая, заступника голови райдержадміністрації В.М.Гончара, виконувача обов’язків голови Яготинської міської ради С.О. Овчаренка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, організацій, сільських,  голів.
08 Жовтня, 2019 р., 17:53
    Шановні працівники поштового зв'язку!
08 Жовтня, 2019 р., 09:32
ЯГОТИНСЬКИЙ РС ГУ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
07 Жовтня, 2019 р., 09:48
Головне управління ДПС у Київській області повідомляє платників податків, що помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання підлягають поверненню платнику, зокрема, відповідно до ст. 43 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.